Славия и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:2 на стадион Александър

...

НА ЖИВО: Славия - ЦСКА 1948 0:2, Карагарен и Ева бележат

Славия и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:2 на стадион " Александър Шаламанов " в финален мач от 7-я кръг на efbet Лига. Двубоят е с начален час 20:30 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като го проследим минута по минута.

Двубоят на стадион „ Александър Шаламанов ” стартира в много безгрижно движение, макар че футболистите на гостите съумяха да си изкарат два бързи жълти картона. Първо Ивайло Чочев бе публично предизвестен за симулация, а минута по-късно Том РАпнуи също бе украсен в жълто.

Постепенно играчите на Николай Панайотов взеха самодейността в срещата и започнаха да поглеждат по-сериозно към противниковата врата. Гостите съумяха да излязат напред в резултата още при първата си по-интересна офанзива. Педриньо опитва шанса си с отдалечен и мощен шут, само че Николай Кръстев съумя да отрази с една ръка. За негово злощастие обаче, топката срещна напречната греда, а по-късно се озова на пътя на Бирсент Карагарен, който с глава от дребен ъгъл я прати зад голлинията за 1:0. Резултатът в мача бе открит в 13-ата минута.

Малко по-късно Рапнуи бе спънат на границата на наказателното поле, с цел да завоюва директен свободен удар на комфортна позиция. Педриньо се нагърби с осъществяването, само че изстрелът му не представляваше компликация за стража на домакините.

LIVE • СЛАВИЯ – ЦСКА 1948 0:2

0:1 Карагарен 13'